Dizajneo

Grafika / Fotografia / Projektowanie

Fotografia

Witam Cię w moim świecie fotografii. Fotografia dla mnie to nie tylko praca ale także styl życia i sposób na spędzanie wolnego czasu. Moją specjalnością jest przede wszystkim fotografia zwierząt, jednak realizuję również sesje okolicznościowe i plenerowe. Do fotografii podchodzę z pasją dlatego podejmę się nawet najbardziej nietypowych pomysłów na sesję zdjęciową. Wykonuję także sesje na zlecenia firm takie jak fotografia produktowa, wnętrz czy fotografia motoryzacyjna. Pracuję głównie na terenie województwa Śląskiego oraz naszych gór Beskidu Śląskiego. Zapraszam do współpracy wszystkich mieszkańców Chorzowa, Katowic i okolic, którzy marzą o uwiecznieniu wyjątkowych momentów na wyjątkowych fotografiach.

Zachęcam do sprawdzenia naszego portfolio na Instagramie.

Fotografia Świętochłowice Chorzów
Fotografia psów Chorzów

Jak wygląda sesja fotograficzna twojego pupila?

Kontakt z właścicielem psa i omówienie przebiegu sesji fotograficznej. Miejsce sesji i jej przebieg ustalam indywidualnie. Do wyboru masz sesję plenerową lub w studiu. Sesja trwa z reguły od 1 do 2 godzin w zależności od współpracy pupila oraz do uzyskania zadowalających zdjęć. W ramach sesji otrzymujesz około 10 wyselekcjonowanych fotografii w formacie cyfrowym w wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo oferujemy możliwość wydruku wybranych fotografii w formie obrazka.

Jeśli masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.

Fotografia chorzów koty
Fotografia kotów
Sesja zdjęciowa kotów

Sesje prowadzimy w Świętochłowicach, Siemianowicach Śląskich, Katowicach, Bytomiu i okolicznych miastach. Fotografia Chorzów.

Świętochłowice, fotograf zwierząt domowych

© 2022 Dizajneo

Theme by Anders Norén