Dizajneo

Grafika / Fotografia / Projektowanie

Fotografia

Witam Cię w moim świecie fotografii. Fotografia dla mnie to nie tylko praca ale także styl życia i sposób na spędzanie wolnego czasu. Moją specjalnością jest przede wszystkim fotografia zwierząt, jednak realizuję również sesje okolicznościowe i plenerowe. Do fotografii podchodzę z pasją dlatego podejmę się nawet najbardziej nietypowych pomysłów na sesję zdjęciową. Wykonuję także sesje na zlecenia firm takie jak fotografia produktowa, wnętrz czy fotografia motoryzacyjna. Pracuję głównie na terenie województwa Śląskiego oraz naszych gór Beskidu Śląskiego. Zapraszam do współpracy wszystkich mieszkańców Chorzowa, Katowic i okolic, którzy marzą o uwiecznieniu wyjątkowych momentów na wyjątkowych fotografiach.

Fotografia Chorzów

Zachęcam do sprawdzenia portfolio na Instagramie. Zobaczyć tam możecie moje niestandardowe podejście oraz własną wizję fotografii.

Fotografia Chorzów, Katowice, Świętochłowice

Jak wygląda sesja fotograficzna twojego pupila?

Kontakt z właścicielem psa i omówienie przebiegu sesji fotograficznej. Miejsce sesji i jej przebieg ustalam indywidualnie. Do wyboru masz sesję plenerową lub w studiu. Sesja trwa z reguły od 1 do 2 godzin w zależności od współpracy pupila oraz do uzyskania zadowalających zdjęć. W ramach sesji otrzymujesz około 10 wyselekcjonowanych fotografii w formacie cyfrowym w wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo oferujemy możliwość wydruku wybranych fotografii w formie obrazka.

Sesja psa
Fotografia chorzów koty
Fotografia kotów
Sesja zdjęciowa kotów

Co wyróżnia fotografię zwierząt i dlaczego warto zdecydować się na taką sesję

Przede wszystkim fotografia zwierząt nie trzyma się sztywnych reguł, to że chcemy im zrobić zdjęcie, nie znaczy, że one to rozumieją i też mają na to ochotę. Dlatego decydując się na taką sesję musimy uzbroić się w sporo cierpliwości i wytrwałości. Fotografując psy, koty, konie, można wykazać się odpowiednim podejściem do każdego z nich. Umiejętność zachowania spokoju i pozytywnej energii w każdej sytuacji to nieodzowne elementy pracy z tymi zwierzętami. Kolejnym ważnym aspektem podczas takiej sesji jest, nie tylko jak nawiązać dobrą relację z zwierzęciem i oswoić je z nami ale również z sprzętem fotograficznym. Oprócz smakołyków warto zabrać z sobą ulubione psie zabawki, które wykorzystujemy jako nagrody czy rekwizyty. Poza tym dobra kompozycja, oświetlenie, lokalizacja i przede wszystkim dusza fotografowanych zwierząt. Planowanie ujęcia jest ważne, a uchwycenie wyjątkowych momentów przynosi najlepsze efekty. Sesja z psem, kotem czy innym pupilem to wspaniała pamiątka na lata. Co więcej wielu właścicieli traktując czworonogi jak członków rodziny otrzymuje w ten sposób coś bezcennego i ponadczasowego.

fotografia zwierząt
Fotograf zwierząt domowych
fotografia zwierząt hodowlanych

Jeśli masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami. Sesje prowadzimy w Świętochłowicach, Siemianowicach Śląskich, Katowicach, Bytomiu i okolicznych miastach. Fotografia Chorzów.

Chorzów, fotograf zwierząt domowych

© 2024 Dizajneo

Theme by Anders Norén