Dizajneo

Grafika / Fotografia / Projektowanie

Fotografia

Witam Cię w moim świecie fotografii. Fotografia dla mnie to nie tylko praca ale także styl życia i sposób na spędzanie wolnego czasu. Moją specjalnością jest przede wszystkim fotografia zwierząt. Wykonuję również sesje na zlecenia firm takie jak fotografia produktowa, wnętrz, motoryzacyjna czy fotografia okolicznościowa.

Zachęcam do sprawdzenia naszego portfolio na Instagramie.Dizajneo - Fotograf Świętochłowice Chorzów

Dizajneo - Fotograf Chorzów

Fotograf Świętochłowice

Wszystko o fotografii psów

Fotografia Świętochłowice

Dizajneo Fotografia Świętochłowice

Zdjęcia Świętochłowice Chorzów

Fotografia produktowa

Proponowane przez nas usługi fotografii produktowej, skierowane są do osób, które prowadzą działalność, opierającą się na sprzedaży produktów w internecie. A profesjonalna prezentacja sprzedawanych produktów jest w dzisiejszych czasach jednym z podstawowych aspektów przyczyniających się do sprzedaży. Dlatego oferujemy możliwość wykonania takich sesji wraz z obróbką i zapisem zdjęć w formatach przygotowanych do zamieszczenia na stronie.

Fotografia zwierząt

Najczęściej wykonuję sesje zdjęciowe psów i kotów ale również inne zwierzęta będą ciekawym wyzwaniem. Sesje fotograficzne wykonujemy w sprawdzonych miejscach w okolicach takich miast jak Świętochłowice, Chorzów i Katowice ale oferujemy również możliwość wykonania sesji w studiu. Po każdej sesji zdjęcia zostają poddane autorskiej obróbce i wysłane do klienta drogą elektroniczną.

Fotografia plenerowa

Oferujemy możliwość wykonania sesji plenerowej dla par i nie tylko. Mogą Państwo liczyć na pomysłowe i efektowne rozwiązania, które sprawią, że zdjęcia uwieczniające ten niezwykły dzień, pozostawią niezapomniane wrażenia i chwile, których nie da się zapomnieć. Możemy również wykonać sesję fotograficzną w górach w ramach wspólnej wyprawy na wybrany szczyt.

Fotografia Świętochłowice Chorzów Zabrze Gliwice Katowice Bytom Fotograf Świętochłowice

Next Post

Previous Post

© 2024 Dizajneo

Theme by Anders Norén