Dizajneo

Grafika / Fotografia / Projektowanie

Odzieżowy Sklep internetowy

Zaprojektowaliśmy dla firmy SOLV Marketing & Internet w pełni responsywny sklep internetowy firmy odzieżowej. Stworzyliśmy stronę główną jak i stronę produktu wraz z koszykiem. Z pewnością był to jeden z bardziej rozbudowanych projektów.

Sklep internetowy Chorzów

Projekt graficzny dostosowany do wymagań klienta

Sklepy internetowe budujemy w oparciu o znane i sprawdzone mechanizmy, pozwalające na dowolną konfigurację i dające możliwość dalszej rozbudowy. Wykorzystujemy do tego mechanizm WooCommerce, który posiada większą część rynku w tej branży.

Kompleksowe wsparcie sklepu

Oferujemy stałą opiekę techniczną tj. działania związane z bieżącą administracją, bezpieczeństwem, aktualizacją oraz rozwojem funkcjonaliści gotowego sklepu internetowego. 

Responsywny sklep przyjazny urządzeniom mobilnym

Responsywna platforma e-commerce to przede wszystkim strona www, która dostosowuje się automatycznie do wielkości ekranu urządzenia, na jakim jest aktualnie wyświetlana. Responsywny sklep internetowy to także większa czytelność, przejrzystość dla klienta oraz lepszy wynik w pozycjonowaniu Google.

Integracja sklepu e-commerce

Do każdego sklepu internetowego oferujemy szereg dodatkowych funkcjonalności, ułatwiających klientowi korzystanie z platformy. Integracja z bramkami płatności, dostawcami i kurierami czy platformami social media, to tylko niektóre z podstawowych funkcjonalności sklepu.

Next Post

Previous Post

© 2024 Dizajneo

Theme by Anders Norén